EKİPMANLARIMIZ

Mobil Vinçlerimizi, yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarınızda günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Mobil vinç ekipmanlarımızın farklı çeşit, model ve tipteki kaldırma kapasiteleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir. Kocaeli merkezimizden ülkemizin ve dünyanın her noktasına 1970 yılından beri her türlü kiralık vinç ihtiyacınızı karşılamaktayız. Özellikle ağır ürünlerin kaldırılma ve taşıma işlerinize yönelik uygun fiyat ve profesyonel hizmet için bizi arayın. Vinç endüstrisi için geliştirilmiş dizayn programlarının yardımı ile mühendislerimiz montajı yapılacak parçaların güvenli bir şekilde yerlerine konulmasını ve vinç'in güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadırlar.

15 ton dan 95 tona Dikey de Ve Yatay da yüklerinizi hafifletmek İçin

Araç üstü katlanır bomlu vinç kiralama hizmeti konusunda, sahip olduğu Araç Üstü Katlanır Bomlu Vinçler sayesinde özel bir konumda bulunan şirketimiz, bu ihtiyacınızı, daha hızlı bir şekilde giderebilecektir. Saral da size özel bir görev için doğru bir Araç üstü katlanır bomlu vinç bulmak bizim ödevimiz. Her zaman 51'den fazla Araç üstü katlanır bomlu vinçlerden teklifimize en uygun cihazı bulabilirsiniz. Bu amaçla size 15-95 ton dikey ve yatay ağırlıkları çalışıyoruz. Saral dünya da 285 ton metre üzerinde çalışan büyük ekipmanların geniş yelpazesini sunar.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji…

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Hidrokon, Hidro acar, Kombassan, Kardelen gibi . Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size. Farklı türden taşımalar için, farklı vinçlerle, farklı yöntemler geliştirmiş olan firmamızda, size özel

Bir yöntem mutlaka VARDIR…

Size özel operasyon için en iyi olan Araç üstü katlanır bomlu vinçi öneriyoruz. ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş olan seçimler size güvenli çalışma ve zaman ve para tasarrufu sağlar. Uzmanlarımızın yardımcı olmaktan mutluluk duyacağı istikrar sağlayıcı sorular ve ilgili sürücü tespiti ve önerilen Ekstralar seçimlerinden faydalanabilirsiniz. Tabii ki, saha ziyareti ile ve tavsiyelerimiz, ücretsizdir. Sizin için amorti bir hizmet.

16 dan 104 metreye kadar çalışma yüksekliği...

Binanın üzerinde çalışmak için olsun, rüzgar enerjisi santrali (RES) veya budama için - Saral da size özel bir görev için doğru bir platform bulmak bizim ödevimiz. Her zaman 720'den fazla platform içinden işinize en uygun cihazı bulabilirsiniz. Bu amaçla size 16-104 metre yükseklikleri çalışıyoruz. Saral dünya da yüksekliği 104 metrenin üzerinde çalışan büyük ekipmanların geniş yelpazesini sunar.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji...

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Bronto Ruthmann, Palfinger, Altec, Horyong, Hidrokon, Paktaş, Uzmanlar. Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

Güvenli çalışma için iyi bir tavsiyei...

Size özel operasyon için en iyi olan platformu öneriyoruz. ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş olan seçimler size güvenli çalışma ve zaman ve para tasarrufu sağlar. Uzmanlarımızın yardımcı olmaktan mutluluk duyacağı istikrar sağlayıcı sorular ve ilgili sürücü tespiti ve önerilen Ekstralar seçimlerinden faydalanabilirsiniz. Tabii ki, saha ziyareti ile ve tavsiyelerimiz, ücretsizdir. Sizin için amorti bir hizmet.

Platformlarımızı yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarınızda saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Yapacağınız işi tarif edin, ihtiyacınıza göre en uygun aracı teklif edelim.

Yükseklerde geniş alan şansı

Saral Vinç Kiralanabilir Makas Platformları, yapılması istenen işlerinizde mükemmel görevler sergiler. Sınırsız yüksekliklere ulaşabileceğiniz bir platform sizin için görev bekler, Geniş boyutlu sepetler, en küçüğünden en genişine kadar iş alanlarınızda gerekli montaj platformu hizmetinize sunmaktadır. Bu anlamda 27 m2 sepet alanı gibi boyutlar île bir çok kişilere / insanlara ve materyaltere yer imkanı sağlayan sepetler kiralayabilirsiniz. Ne olursa olsun, örneğin cephelerde veya salon tavanı montajlamalannda kulanabilirsiniz. Saral Vinç Kiralanabilir Makas Platformları çok farklı alanlarda hareket kabiliyeti yüksek ve kesinlikle güçlü bir emniyet anlayışı çerçevesinde kullanılabilir. Her şey kontrol altında Kimi ölçülerde Saral Vinç Kiralanabilir Makas Platformları dört çekişli ve hidrolik seviye telafisi gibi özellikler, makasın geçilemez zor arazilerde yatay ve emniyetli durmasını sağlar. Çok çeşitli boyutlarda makinalanmız mevcuttur, Dar ve geniş çok farklı görevler için; -Dar modeller örneğin, dar yüksek raf depolannda - Geniş modeller örneğin, geniş montajlamalarda hizmete sunulur. Tüm Saral Vinç Kiralanabilir Makas Platformlannın kontrolünü ve yükseklik ayarların! çalışma sepetinden sağlayabilirsiniz.

Kriterlerinize uygun platformu garanti ediyoruz

Her iş için 95 farklı türden bir araç seçme şansınız var. Bu sizin isteğinize uygun makinayı sağlamanız için en yüksek garantidir. Talep ederseniz her modelden makina sayılarını artırabiliriz. *Teknik veriler seri içinde değişiklik gösterebilir. En iyi Kalite, Güncel Teknoloji… Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Dingli, Genie, Skylift, Haulotte, JLG . Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

Kamyondan daha iyi: en yükseklere ulaşbilir

Büyük eklemli : Örnegin 43 Metre Modeli çoğu firmalarda bulamazsınız! Aslında bir çok avantajı olmasına rağmen, sadece fiyat uygunluğu olduğu için değil, her yükseklik de Kamyon Üstü platform yerine kulanıldığı için. Bizim Teklifimiz çok çeşitli : bizlerde geniş palet cihaz türleri Mazotlu veya bataryalı bulunmaktadır ve bu anlamda çok fazla çeşitlerimiz olmakta. Büyük işlerinize hayır dememeniz için.

Genellikle tercih edilir

Saral Vinç, Elektrikli eklemli-teleskop- makinaları , özelikle Iç mekanlar veya kapalı salonlar icin çok uygundur. Özelikleri sadece çok hareketli ve eğilir olmasının haricinde emisyonsuz, elektrikli ve aynı zamanda beyaz lastik olduğu için lastik izi yapmaz.

Haydi arazilere.

Saral Vinç Teleskop - ve eklemli teleskopları dört tekerlekten çekişli, titreşen aks ve mevcut dört tekerlekten direksiyona sahiptir. Sizlere bütün görevlere hazır ve zor arazilerde çalışabilmeniz icin tam teşkilatlı bir platform sunuyoruz, çok hareketli ve desteksiz yana açılım hacmi yüksektir. Tüm Saral Vinç; Teleskop ve Eklemli Teleskopları platformlarında sepetten kumanda edilebilinir ve tüm yüksekliklere sürüle bilinir.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji…

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Dingli, Genie, Skylift, Haulotte, JLG . Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

Kamyondan daha iyi: en yükseklere ulaşabilir

Aslında bir çok avantajı olmasına rağmen, sadece fiyat uygunluğu olduğu için değil, her yükseklik de Kamyon Üstü platform yerine kulanıldığı için. Bizim Teklifimiz çok çeşitli : bizlerde cihaz türleri Mazotlu veya bataryalı bulunmaktadır ve bu anlamda çok fazla çeşitlerimiz olmakta. Büyük işlerinize hayır dememeniz için.

Genellikle tercih edilir

Saral Vinç, Elektrikli eklemli-teleskop- makinaları , özelikle dış mekanlar veya kapalı salonlar için çok uygundur. Özelikleri sadece çok hareketli ve eğilir olmasının haricinde emisyonsuz, elektrikli ve aynı zamanda beyaz lastik olduğu için lastik izi yapmaz.

Haydi arazilere.

Saral Vinç Teleskop - ve eklemli teleskopları dört tekerlekten çekişli, titreşen aks ve mevcut dört tekerlekten direksiyona sahiptir. Sizlere bütün görevlere hazır ve zor arazilerde çalışabilmeniz icin tam teşkilatlı bir platform sunuyoruz, çok hareketli ve desteksiz yana açılım hacmi yüksektir. Tüm Saral Vinç; Teleskop ve Eklemli Teleskopları platformlarında sepetten kumanda edilebilinir ve tüm yüksekliklere sürüle bilinir.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji…

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Dingli, Genie, Skylift, Haulotte, JLG . Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

Ekonomik, Çevik, Hafif.

Dikey platformlar kamyon maliyetline bir alternatifdir. Dikey platformlar 12 metre çalışma yüksekliğine kadar varabilir Onların düşük profilli ve hafif olmaları sınırlı alanlarda veya düşük taşıma kapasitesine sahip zeminlerde kullanım için ideal hale getirmektedir. Tüm Dikey platformların manevra kabiliyeti yüksektir. Bu önemli ölçü işinizi kolaylaştırır ve aynı zamanda zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar...

İç mekanlar için idealdir

Sadece 81 cm taşıma genişliğine sahip Dikey platformlar kapalı alanda kullanım için idealdir. Verilen bu platformlar elektrikli tahrik île donatılmıştır...

En iyi kalite, güncel teknoloji

Saral Vinç, en iyi kalite makine üreticilerinden Hauletto, Dingli, Genie üreticileri ile yakından çalışmaktadır. Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar sağlar ve tabi ki bir müşteri olarak size. Sayısız uygulama deneyimi makinesinin tasanmına dahil olur ve ekipmanlann etkin kullanımı için yoğun personel eğitimi verir. "Teknik veriler seri içinde değişiklik gösterebilir.

Ekonomik, Çevik, Hafif.

Çekilebilr platformlar kamyon maliyetline bir alternatifdir. Çekilebilr platformlar 19 metre çalışma yüksekliğine kadar varabilir Onların düşük profilli ve hafif olmaları sınırlı alanlarda veya düşük taşıma kapasitesine sahip zeminlerde kullanım için ideal hale getirmektedir. Tüm Çekilebilr platformların manevra kabiliyeti yüksektir. Bu önemli ölçü işinizi kolaylaştırır ve aynı zamanda zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar...

İç mekanlar için idealdir

Sadece 81 cm taşıma genişliğine sahip Çekilebilr platformlar kapalı alanda kullanım için idealdir. Verilen bu platformlar elektrikli tahrik île donatılmıştır...

En iyi kalite, güncel teknoloji

Saral Vinç, en iyi kalite makine üreticilerinden Hauletto, Dingli, Genie üreticileri ile yakından çalışmaktadır. Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar sağlar ve tabi ki bir müşteri olarak size. Sayısız uygulama deneyimi makinesinin tasanmına dahil olur ve ekipmanlann etkin kullanımı için yoğun personel eğitimi verir. "Teknik veriler seri içinde değişiklik gösterebilir.

Özel Platformlar Saral Vinç in Özel Platformları çok yönlüdür > sağlam ve dar kapılı binalardan/ depolardan rahat geçiş yapabilmekte. Aşınma lastik paletlerin den dolayı alt zeminlere iz bırakmadan rahat kulanım sağlar. Örümcek ağı destekli kullanım pozisyonu sayesinde yer seviyesi ve şev açılarını eşitlenmesini sağlar.

Özel uygulamalar özel ekipman gerektirir.

Kiralama ekipmanlarımız içinde yer alan bu özel ekipman en az toprak yükü ile mükemmel çekiş sağlar. Zor arazi konumlarına ulaşmak için veya hassas yüzeyleri gezinmek için idealdir.

Kompakt ama güçlü

Sofistike tasarımı sayesinde, ağırlığı "dağıtılan" teknoloji, Saral Vinç paletli platformlar son derece dar kapılardan veya binalarda sokulabilir. örümcek gibi destekler engebeli arazide, hatta bir yamaç üzerinde güvenli kullanım sağlar.

Kamyona monte platform gibi bir çalışma şeması.

36 metreye kadar yüksekliklere kadar çalışma ile, bu platformlar kolayca her konuma ulaşır. Bom tasarımı hemen hemen her uygulama ile kolaylıkla buluşur.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji…

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Teupen, Niftylift Cela. Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

1 ton dan 45 tona kadar istif edebilmek hep yükseklere…

ağır yükler taşınacak olurlarsa, forkliftler vazgeçilmezdir. küçük hesaplı gazlı elektrikli mazotlu, 15 metre yüksekliğe kadar farklı tiplerde geniş bir yelpaze hizmetinize hazır. Ve doğru işler için, Saral Vinç siz değerli müşterilerimizin tercihine göre günlük, haftalık, parça başı, aylık veya yıllık olarak kiralık istif hizmeti sunmaktayız.

Temiz bir çözüm

İçeride, manevra kabiliyeti ve düşük emisyon önemli bir rol oynamaktadır: Saral Vinç kiralama parkı güçlü bir batarya, gaz ve dizel katalizör forklifler bulacaksınız. Genişletilebilir çatal veya hidrolik yana uzama gibi çalışmaların daha hızlı ilerlemesi için pratik özellikleri vardır. Hassas zeminler için beyaz veya aşınmaya dayanıklı lastiklerle birçok model sayesinde her zaman temiz bir iz bırakır.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji…

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Hyundai Daewoo, Tcm, Manitou, Yale, Linde, Fantuzzi. Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

1 ton dan 45 tona kadar istif edebilmek hep yükseklere…

ağır yükler taşınacak olurlarsa, forkliftler vazgeçilmezdir. küçük hesaplı gazlı elektrikli mazotlu, 15 metre yüksekliğe kadar farklı tiplerde geniş bir yelpaze hizmetinize hazır. Ve doğru işler için, Saral Vinç siz değerli müşterilerimizin tercihine göre günlük, haftalık, parça başı, aylık veya yıllık olarak kiralık istif hizmeti sunmaktayız.

Temiz bir çözüm

İçeride, manevra kabiliyeti ve düşük emisyon önemli bir rol oynamaktadır: Saral Vinç kiralama parkı güçlü bir batarya, gaz ve dizel katalizör forklifler bulacaksınız. Genişletilebilir çatal veya hidrolik yana uzama gibi çalışmaların daha hızlı ilerlemesi için pratik özellikleri vardır. Hassas zeminler için beyaz veya aşınmaya dayanıklı lastiklerle birçok model sayesinde her zaman temiz bir iz bırakır.

En iyi Kalite, Güncel Teknoloji…

Firmamız Saral Vinç makinalarını satın alırken en önemli noktası kaliteli Makinalar almasıdır ve bu sebeb den dolayı saygın üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır > Hyundai Daewoo, Tcm, Manitou, Yale, Linde, Fantuzzi. Sayısız deneyimlerimizin olması makinalarımızın tasarımına ekleniyor… Bu yakın işbirliği sayesinde her iki tarafa da yarar oluşur - ve tabii ki bir müşteri olarak size.

Teleskopik Yükleyiciler; inşaat, tarım ve şantiye gibi sert zorlu çalışma koşullarında maksimum performans sunmaktadır. Ayrıca yükleyicilerimizle hassas asansör ve zemin performansı için ihtiyacınız olan ekstra erişim ve yükü de bulabileceksiniz. Ekipmanlarımız içindeki bu araç sayesinde, şantiyenizdeki sepetli platform, vinç veya forklift gibi kullanma şansına sahip oluyorsunuz.. 4 tona kadar kaldırma kapasitesi ve 14 metre yüksekliğe erişebilme imkanı sayesinde bu ekipmanımız sizlere benzersiz bir çözüm sunuyor. Stabilizer ayaklar ve 4 tekerlekten çekiş ve kumanda sistemi gibi birçok özellik barındırır. Aracımızın tüm diğer kullanım alanları için uzman satış personelimizle irtibata geçebilirsiniz. günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Kaçınılmaz şantiye yardımcınız

Eğer dış alanlarda ağır yükleri taşımanız gerekirse ilk seciminiz dizel teleskop forkliftlerimiz olmalı. Dört çekişli makinalar engebeli arazilerin üstesinden gelir ve tüm ağırlıklarınızı Teleskop kolların sayesinde tüm engellerin üzerinden taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Bu anlamada örneğin bir palet taşları alt katta başka paletler olmasına rağmen bir üst katta kaldırma imkanın sağlar. Bu sebebden dolayı zaman tasarafu kazanırsınız , hızlı ve verimli çalışmanızı sağlar. Kiralama parkımızda 12 ton ağırlığın üstesinden gelebilecek Teleskop Forkliftlerimiz bulunmaktadır. Forkliftlerimiz için geniş çaplı ek donanımız bulunmaktada yükleyici aparat ,vinç kancası, kilverbakken , pilonlar , kepçe aparat ve dirgen bu sebebden dolayı çok farklı ve geniş çaplı kulanma imkanları sağlar.

Saral Vinç modüler sistem hidrolik platform römorkları ile hidrolik ve lowbed treyler filosuna sahiptir. 40 metre uzunluktan ve 100 ton ağırlığa kadar reaktör, transformatör, jeneratör, türbin, konvektör, iş makineleri ve kiriş gibi ağır parçalar, Saral Vinç tarafından taşınabilmekte, iş yerlerinde ve şantiyelerde yerlerine indirilip, yüklenebilmektedir. Saral Vinç, Türkiye'de gerçekleştirilen büyük projelerin; taşımalarında müşterilerine yıllardan beri en iyi hizmeti vermektedir.

PLATFORM YAPILANDIRICI

REFERANSLARIMIZ

Saral Vinç Ailesi ile Çalışmış Olan Dostlarımızdan

Yenişehir Mh.(41050) Demokrasi Bulvarı
    No 17 - İzmit / Kocaeli
+90(262)311 70 11
+90(262)311 70 12
+90(262)311 23 24
saralvinc@saralvinc.com
Şubeler: Kocaeli - İst.Anadolu - İst.Avrupa - İzmir - Bursa - Ankara - Konya
ŞUBELERİ GÖR
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin